Магістральні фільтри для води ВВ20

В кінці травня 2021-го року наша постійна Клієнтка звернулася з питанням очищення свердловини від заліза. Раніше вона придбала у нас три системи зворотного осмосу Bregus ProTech 75R, які були змонтовані сервіс-майстром у неї та її родичів. На цей раз аналіз води показав перевищення норми по залізу та марганцю, хоча і незначне.

Технічний відділ врахував, що в будинку, де була взята вода на аналіз, буде також встановлена ​​система зворотного осмосу. Залізо та марганець будуть давати навантаження на мембрану і швидко виводять її з ладу. З іншого боку, витрата води буде невеликию – в будинку проживає всього двоє чоловік, причому користувалися водою нечасто.

Це якраз той рідкісний випадок, коли проблему вирішать колбові фільтри для води. У підсумку, фахівці компанії MultiFilters запропонували дві сині колби ВВ20 – одна з картриджем механічного очищення на 20 мікрон, інша – з картриджем знезалізнення.

Ціна на таку просту систему знезалізнення води вельми прийнятна для двох мешканців – близько 250-ти доларів. До того ж, картридж від заліза ВВ20 одночасно виконує роль і фільтру від марганцю. Після установки колб нашим сервіс-майстром родичі Клієнта здали воду на аналіз. Отриманий результат перевершив всі очікування – повна відсутність заліза і марганцю.

Слід додати, що подібне очищення води від заліза працює не завжди. У Замовника за аналізом була невелика кількість заліза, тому як альтернативу повноцінній системі одопідготовки було також запропоновано магістральний фільтр для води.