Комплексний фільтр для води

Клієнт з села Мала Олександрівка, що на південному сході від Києва, звернувся з проблемою підвищених нітратів. В аналізі води цей показник перевищував верхню межу норми в кілька разів. Крім того, вода була жорсткою, а ось залізо і марганець – в нормі.

Рішення прийшло миттєво – пом’якшувач Multifilters MF 40 AIR та денітрифікатор MF 40 NT. У першому – фільтруючий матеріал німецького виробництва Bayer Lewatit, у другому – матеріал від нітратів Purolite A520. Додатково в комплекті обладнання була запропонована колба ВВ20 з картриджем механічного очищення.

Фільтр для води від нітратів та жорсткості встановлена ​​в приватному будинку 25 серпня 2021 року. Будинок в той момент ще знаходився на етапі оздоблювальних робіт. Над встановленням системи працювала ціла бригада монтажників, так як терміни підганяли – за домовленістю з Клієнтом роботу за встановленням системи водопідготовки потрібно було виконати максимально швидко. Монтаж був проведений протягом одного дня, швидкість та якість цілком задовольнили Клієнта. 

До речі, кожен монтажник з власного досвіду знає, що засипка йонообмінних смол у балони – справа непроста, на підлогу не має потрапити жодного грама матеріалу. Коли балони були повністю готові до запуску, з’явився Замовник. Він якраз встиг взяти участь у запуску системи і власноруч відрегулював тиск у насосній станції. 

Всього через кілька днів Клієнт отримав результат нового аналізу води і з радістю написав у Вайбері: “Нітрати переможені!”