Фільтр для води від заліза

Система знезалізнення
Знезалізнення води для дому
Знезалізнення води для дому

Очищення води від заліза непокоїть майже кожного жителя Бучі. У цьому місті взагалі є така особливість – підвищений вміст заліза в підземних ґрунтових водах. Це пов’язано з великою кількістю покладів заліза в гірських породах. Тому тривалентне залізо є не тільки у воді зі свердловини, а й у водопроводі. Високим вмістом цього найважливішого для промисловості, але шкідливого для здоров’я металу тут нікого не здивуєш. Тому якщо десь і потрібні фільтри для води від заліза в будь-який час року, в будь-яку погоду і 24 години на добу, так це в Бучі. Особливо часто потрібно знезалізнення води на дачі через велику кількість котеджів, пансіонатів і баз відпочинку в цьому мальовничому районі з чистим лісовим повітрям.

Однак в кінці серпня 2021-го року нам зателефонувала жінка з Бучі з питанням очищення води саме для квартири. Потрібно визнати, що клієнтка виявилася досить ініціативною – швидко прислала нам аналіз води, так само оперативно розглянула запропоноване їй обладнання та швидко прийняла рішення про покупку та монтаж. Наш сервіс-майстер попросив прислати фото місця, де планується установка балона знезалізувача, і клієнтка дуже швидко виконала прохання. Але щоб перестрахуватися, майстер виїхав на об’єкт і зробив власні фото й заміри.

Через тиждень монтажна бригада встановила систему водопідготовки й провела запуск. Аналіз показав перевищення норми по залізу та марганцю. Але розбір води невеликий – до 300 літрів в день. Для повного очищення води зі свердловини від заліза вистачило балону 1054 із засипкою BreMix від німецького виробника Bregus.

Колба ВВ20 у клієнтки вже була своя, ми лише замінили старий картридж механічної очистки на новий. Домовилися сервісувати фільтр для води на постійній основі і міняти картридж ВВ20 раз в 6 місяців. А при такому розборі та аналізі води фільтруючого матеріалу вистачить на 10 років. Клієнтка дуже задоволена, що сервіс мінімальний і тому незатратний.