Комплексне очищення води

Очищення води від заліза – найчастіший запит від наших клієнтів. І цей Замовник не став винятком. Персонал великої транспортної компанії давно мучила вода у свердловині із залізом, також надходили скарги на сильний запах сірководню.

У серпні 2021 року один із сервіс-майстрів MultiFilters на прохання Клієнта виїхав на об’єкт і взяв пробу води на аналіз. Співробітник на місці відзначив сильний запах сірководню, який посилювався у санвузлі на другому поверсі порівняно з підвальним приміщенням.

Аналіз виявив перевищення норм відразу за багатьма показниками – залізо, марганець, солі жорсткості, аміак, сірководень.

Технічний відділ підібрав комплексне обладнання для повного очищення води:

Все це обладнання було підібрано під аналіз та розбір води Клієнта.

Після тривалих переговорів Замовник попросив внести низку корективів у Договір про продаж обладнання та монтажні роботи. Однією з них стала гарантія, що встановлене обладнання знизить зміст усіх перелічених вище показників до норм СанПіНу. Ми впевнені у ефективності наших систем водопідготовки, а тому не вагалися ні секунди та внесли відповідні корективи до Договіру.

13 жовтня 2021-го року монтажна бригада встановила обладнання на об’єкті Замовника, і через 2 дні один із сервіс-майстрів повторно взяв воду на аналіз. Як ми й очікували, всі показники тепер у нормі. Замовник дуже радий тому, що вода більше не пахне сірководнем і не жовтіє.