Комплексне очищення води

У вересні 2019 го року до нас звернувся Клієнт з села Тарасівка, Київська область. Він прислав результат аналізу води зі свердловини на будинок, в якому мало проживати 5 осіб. Залізо перевищувало норму в кілька разів, також вище норми були солі жорсткості. Головне завдання, поставлене Замовником – очищення води від заліза. Другорядне – нейтралізація солей кальцію і магнію.

Запропоноване обладнання складається з декількох компонентів:

  • Очищення свердловини від заліза виконується за допомогою фільтруючого матеріалу BreMix від німецького виробника Bregus фільтром для води від заліза Multifilters MF 100 AIR, підібраного згідно аналізу та продуктивності Замовника.
  • Видалення механічних домішок проводиться завдяки колбі ВВ20, всередині якої розташований картридж з діаметром осередків 20 мікрон.
  • В якості фільтру для води з свердловин з видалення солей жорсткості виступив Multifilters MF 60 RZ з матеріалом Lewatit від німецького виробника Bayer, підібраного згідно аналізу та продуктивності Замовника.

На початку жовтня запропонована система була змонтована в будинку Замовника, і відразу ж запущена. Другий аналіз води не виявив солей жорсткості, а вміст заліза був в чотири рази нижче верхньої межі норми. Вміст марганцю теж був дуже низьким. Клієнт неодноразово перевіряв якість води в лабораторії і до сих пір задоволений досягнутим результатом. Настільки задоволений, що рекомендує фільтр для видалення заліза з води MultiFilters своїм знайомим.