Очищення води для лабораторії

Система зворотного осмосу
Система зворотного осмосу RES
Система очистки води
Система очистки води

У січні 2020 го року до нас звернулася співробітниця лабораторії однієї з лікарень в передмісті Харкова. Лабораторія займається проведенням аналізу крові. Вода була взята з водопроводу, показники заліза, марганцю та солей жорсткості незначно перевищували норму.

Замовник поставив перед нами завдання – очистити воду до Ступеня чистоти II згідно ISO 3696:1987.

Після колективного брейншторму технічний відділ MultiFilters запропонував наступне рішення:

  • Перший ступінь – комплексне очищення води від заліза, марганцю та солей жорсткості за допомогою балона 1054, заповненого фільтруючим матеріалом CrystalRight. Ця засипка є білими кристалами, які своєю поверхнею адсорбують сполуки заліза, марганцю, магнію та кальцію.
  • Другий ступінь – очищення від механічних частинок за допомогою колби ВВ20 з відповідним картриджем.
  • Третій ступінь – очищення води від органіки, хлоридів, сульфатів, фосфатів та інших небажаних хімічних сполук за допомогою промислової системи зворотного осмосу Bregus RES-410 p постфільтром Bregus ProTech Nanosilver.
  • Четвертий і останній ступінь очищення води – фільтр деионизации Demi 5. Такі системи використовуються у виготовленні дистильованої води, яка потім використовується лабораторіями для виробництва реактивів або проведення хімічних дослідів.

Устаткування було змонтовано в перших числах лютого 2020-го року. Проведений пізніше аналіз води показав, що вона відповідає Ступеню чистоти II згідно ISO 3696: 1987. Залізо та солі жорсткості були повністю відсутні. Клієнт гідно оцінив якість води, яку отримує завдяки змонтованому обладнанню.