Фільтр для дитячого садочку

Очищення води з криниці від нітратів та жосткості для дитячого садочку

У серпні 2020-го року до нас звернувся співробітник Відділу Освіти і Науки у одному з сіл Вінницької області. Він прислав аналіз води, в якому нітрати перевищували верхню межу норми в кілька разів. Також у воді був надлишок солей кальцію і магнію, інші показники – в нормі.

Трохи пізніше він прислав аналіз води з іншого дитячого садка в тому ж населеному пункті. Хоча показники трохи відрізнялися від першого аналізу, проблема була все та ж. Співробітник Відділу хотів, щоб до 1-го вересня в садках вже була очищена вода, на якій діткам б готували їжу.

Фахівці запропонували комбіновану систему з двох фільтрів для води – пом’якшувача Mutlifilters MF 40 RZ та денітрифікатора MF 40 NT. У першому – фільтруючий матеріал для очищення води від солей жорсткості Bayer Lewatit. Ми завжди пропонуємо нашим клієнтам тільки цю засипку для очищення води від солей кальцію та магнію. Ми впевнені, що цей матеріал німецького виробництва – самий довговічний і якісний з усього, що зараз є на європейському ринку. У другому балоні використовувалася засипка денітрифікації.

Запропоновані фільтри для очищення води від нітратів та солей жорсткості були змонтовані силами Замовника. На жаль, через бюрократичну тяганину ця система водопідготовки була вивезена зі складу та змонтована в останніх числах вересня, на місяць пізніше запланованого терміну. 

Після запуску систем проводився аналіз води, який показав, що завдання по очищенню води виконана блискуче. Співробітник Відділу була настільки задоволена тим, що діти тепер користуються чистою водою та їдять їжу, приготовлену на чистій воді без нітратів, що замовила ще одну систему за другим аналізом у другий садочок.

Ми продовжуємо постачати системи водопідготовки на обох об’єктах змінними фільтрующими елементами та дуже раді, що наші фільтри виправдовують очікування.