Модернізація системи водопідготовки

У вересні 2020 року до нас звернувся Клієнт з питанням “Як видалити залізо з води?”. Також він надіслав аналіз води, в якому і залізо, і марганець, і солі твердості перевищували норму. І це незважаючи на те, що у Замовника вже стояли – один із знезалізненням, а другий – з фільтруючим матеріалом для пом’якшення. Також у системі Клієнта було дві колби ВВ20 із картриджами механічного очищення. Але це обладнання використовувалося вже понад 10 років, і фільтруючий матеріал виробив ресурс.

Крім того, розбір води Клієнта виріс за 10 років у кілька разів, і двох вже не вистачало. Частина води йшла на будинок Замовника, ще частина – на акваферму. Нарешті, ще частина води була потрібна на міні-готель з шести номерів, розрахований на 19 осіб і який на момент звернення знаходився на стадії будівництва.

Потрібно було додаткове обладнання, яке було підібране фахівцями MultiFilters:

Після тривалих переговорів було підписано договір. Замовник проживає у Києві, тому встановлення обладнання виконав монтажний відділ 30 жовтня 2020-го року. Тепер Клієнт має потужну систему знезалізнення води. Повторний аналіз показав повну відсутність заліза та марганцю, а також невеликий вміст солей жорсткості – у кілька разів нижче за верхню межу норми.