Фільтр від заліза та жорсткості

Клієнт з Вінницької області звернувся в листопаді 2020 року з проханням пом’якшити воду. Він володіє невеликою фабрикою з виробництва обладнання. Розбір води – до 2-х кубометрів на добу, водопровід. У представленому аналізі залізо і марганець в нормі, жорсткість незначно перевищувала верхню межу норми. Клієнт попросив прибрати жорсткість до 0.

Ми запропонували фільтри для очищення води від солей жорсткості з різною продуктивністю і під різний бюджет. Чоловік підійшов до вирішення проблеми глобально, і виявився дуже далекоглядним. А тому вибрав найкращу систему із запропонованих за показниками продуктивності та фільтруючого матеріалу. Ці два пом’якшувачі Multifilters MF 40 RZ з засипкою німецького виробництва Bayer Lewatit, або так звана система Duplex. Оскільки потік води безперервний, один балон повинен постійно працювати, поки другий проводить регенерацію. Потім балони міняються ролями – перший регенерує, другий очищає воду від солей кальцію і магнію. У кожного балона регенерація тривала по півтори години пізно вночі, коли мешканці сплять і не користуються водою. Вона проходила з періодичністю раз на кілька днів.

У Клієнта на об’єкті вже стояв свій фільтр механічного очищення, тому він не був запропонований в комерційній пропозиції. Доставка і монтаж виконаний силами клієнта на початку грудня 2020 року. Подальший аналіз води показав, що солі жорсткості повністю відсутні. Тобто, запит Клієнта повністю виконаний.

Замовник настільки задоволений нашим обладнанням, що з тих пір замовив ще кілька систем водопідготовки від солей жорсткості для своїх друзів з різних куточків України! Ми впевнені, що це не останнє співробітництво з даними Клієнтом.